Продава 3-СТАЕН
област Бургас, с. Равда
124 900 €
244 283.17 лв.

(1 542 €, 3 015.89 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 18:08 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 59 пъти.
Площ:
81 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2012 г.

Описание на имота:

Страхотен тристаен апартамент в с.Равда. Апартаментът е разположен на трети етаж в сграда без асансьор, южно изложение. С разпределение от коридор с баня, всекидневна с кухня, две спални и две тераси. Сградата е с управление от етажна собственност и има определена такса 220Евро годишно. С Акт16 и партиди за ток и вода. Разстоянието до плажа е около 50м. В близост до целогодишен супермаркет и автобусна спирка.
За контакт:
0876292949
Агенция:
БЛЕКСИЙ ЕСТЕЙТС БГ
0876292949
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
blackseaestatesb.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Несебър, к.к. Сльнчев Бряг , ад сгр Сапфир ет2 оф.5-А
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, с. Равда
Обява: 1c177859850975294

124 900 €
244 283.17 лв.
История на цената
(1 542 €, 3 015.89 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, с. Равда

Виж още имоти от с. Равда или още Тристайни Апартаменти в с. Равда, Бургас
Обяви за имоти Продажби област Бургас с. Равда Тристайни апартаменти