Продава 3-СТАЕН
град София, Стрелбище
395 000 €
772 552.85 лв.

(4 489 €, 8 779.72 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 22:07 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 259 пъти.
Площ:
88 m2
Газ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Явлена-Южен парк продава ексклузивно - тристаен апартамент на 12-ти етаж, находящ се в квартал Стрелбище. Застроената площ на имота е 88 квадратни метра, като разпределението е следното: всекидневна, кухня с трапезария, две спални, баня с тоалетна, мокро помещение и тераси. Имотът разполага с близо 22 квадратни метра усвоени тераси. Напълно обзаведен и готов за нанасяне. Отоплението е на ТЕЦ, като във всяко помещение има японски климатици Fujitsu General, вътрешни щори Niralex и външни Kamax. Висок клас оборудване - миялна машина AEG, фурна Bosch, пералня и сушилня Miele. Към имота има мазе на кота 0, както и възможност за гараж под наем. В близост има множество търговски обекти, училища, детски градини, спирки на градски транспорт и метростанция. Жилището се намира в тухлена сграда с поддържани общи части и контрол на достъпа. Ако имате интерес към имота и желаете повече информация, моля обадете се на посочения телефон. (yavlenaCOM/169858).
Особености
Тухла
Асансьор
С гараж
С паркинг
За контакт:
0892539421
Агенция:
ЯВЛЕНА
0888 10 90 40
ЯВЛЕНА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2002 г.
south_park.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. 'Черни връх' 35, ТЦ Кричим, ет.2
http://www.yavlena.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Стрелбище
Обява: 1c177852647793130

395 000 €
772 552.85 лв.
История на цената
(4 489 €, 8 779.72 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Стрелбище

Виж още имоти от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Стрелбище Тристайни апартаменти