Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
Еврохоспитал
212 500 €
415 613.88 лв.

(1 598 €, 3 125.42 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:57 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 133 пъти.
Площ:
133 m2
Етаж:
1-ви от 5
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2021 г.

Описание на имота:

Оферта 3076. Агенция ВИАР груп с удоволствие ви предлага да закупите ПРОСТОРЕН и НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН тристаен апартамент. Жилището се намира на първи висок етаж в 5-етажна сграда с безупречно изпълнение.
- две тераси
Апартаментът е правен с много любов и качествени материали и обзаведен с чисто нови мебели и електроуреди. Ползван е само три години. Сградата е газифицирана и сметките за отопление и топла вода е много икономично /60 евро в студените зимни месеци/. Охлаждането е осигурено с климатици.
Има възможност за закупуване и на подземно паркомясто на отделна цена от 18000 евро.

За контакт:
0895441977
Агенция:
ВИАР ГРУП
0895/441977
ВИАР ГРУП logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
ialians.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Васил Априлов 124
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
Еврохоспитал
Обява: 1c177850425130900

212 500 €
415 613.88 лв.
История на цената
(1 598 €, 3 125.42 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Остромила, Еврохоспитал

Виж още имоти от Пловдив или още Тристайни Апартаменти в Пловдив

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Пловдив Остромила Тристайни апартаменти