Продава 3-СТАЕН
град София, Център
339 000 €
663 026.37 лв.

(3 260 €, 6 376.01 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:48 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 505 пъти.
Площ:
104 m2
Етаж:
6-ти от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2009 г.

Описание на имота:

Продава се 3-стаен апартамент Център
Продава се апартамент в Център, гр. София.
Ново построена сграда от висок клас
Въведена в експлоатация от 2009 г.

Площ: 104 кв.м
Тип строителство: тухла
Етаж: 6/8
Изложение: Юг/север
Цена: 339 000 EUR
Жилището се предлага със степен на завършеност до ключ .Находящ се, в
карето бул. Сливница и ул. Раковски. Подходящо е както за лично
ползване, така и за инвестиция. Чудесна възможност за платформи за
краткосрочно настаняване поради непосредствената си близост до всички
централни локации.
Ново построена сграда на един от водещите строители у нас. Спечелила
конкурса Сграда на годината .
Продаваме и други апартаменти в сградата.
Има възможност за закупуване на паркомясто.
3стайни апартаменти от 61 кв.м. до 133 кв.м. на 6 етаж с изложение
север и/или юг, етаж 6/8. Цена: от 197 190 EUR
За повече информация и огледи: 0896 883 784 Кирил Ангелов
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0896883784
Агенция:
СОФИМОТ БГ
0878 57 37 28
СОФИМОТ БГ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
sofimot.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, кв. Лозенец, ул. Горски пътник 23А
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Център
Обява: 1c177850372067083

339 000 €
663 026.37 лв.
История на цената
(3 260 €, 6 376.01 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Център

Виж още имоти от София или още Тристайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Център Тристайни апартаменти