Продава 3-СТАЕН
област Велико Търново, гр. Лясковец
67 200 €
131 431.78 лв.

(1 200 €, 2 347.00 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:01 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 80 пъти.
Площ:
56 m2
Етаж:
2-ри от 2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Имоти Търновград Ви предлага осем апартамента с площ от 56,14 кв.м. до 110,63 кв.м., разположени на втори етаж в гр. Лясковец, като ще има двустайни и тристайни жилища и ще бъдат издадени на шпакловка и замазка с монтирани ключове и контакти, входни и интериорни врати, като има възможност за гъвкаво преустройство и промяна на вътрешното разпределение според индивидуалните предпочитания на новите собственици. Ще бъдат изпълнени топлоизолация, нови електроинсталации нови ВиК инсталации и PVC дограма. Имотите са част от новостроящ се жилищен комплекс и функционални разпределения, проектирани с внимание към всеки детайл и осигуряващи комфортна и уютна среда на живот. Жилищата сградата се очаква да бъде въведена в експлоатация в края на лятото на 2026 г., като ще разполага с паркоместа и избени помещения.
Можем да Ви предложим и други видове жилища в този прекрасен комплекс, изграден без компромис в качеството, заповядайте на оглед, номер на оферта 18072.
Особености
Тухла
За контакт:
0885168782
Брокер:
Милко Млеченков
0885168782
Офис: гр. Велико Търново ул. 'Никола Габровски ' 5 ет 3
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОТИ ТЪРНОВГРАД
0895476397
ИМОТИ ТЪРНОВГРАД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
imotitarnovgrad.imot.bg
Адрес:
област Велико Търново, гр. Велико Търново, гр. Велико Търново ул.' Никола Габровски ' 5 ет 3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ