Продава 3-СТАЕН
град София, Банишора
199 900 €
390 970.42 лв.

(1 868 €, 3 653.49 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:05 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 387 пъти.
Площ:
107 m2
Етаж:
2-ри от 17
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

АКТ 16 до средата на годината! Топла връзка към метрото! Затворен комплекс!

БИЛДИНГ БОКС предлага за продажба просторен имот в 'Капитол Резиденс', с отлична локация и директна топла връзка към метро.
Имотът е със застроена площ от 90.51 кв.м. (106.61 кв.м. с общи части).
Изложението е изцяло южно за дневната и едната спалня, и северно за другата. Отоплението е предвидено чрез ТЕЦ.

Възможност за разделяне на два самостоятелни апартамента едностаен и двустаен с висока доходност
Потенциален наем при разделяне: 980-1000 евро.
Сградата е в напреднал етап на строителство пред Акт 15. Очакван Акт 16 - до средата на годината.

Комплексът е от затворен тип и предлага:
- Вътрешно озеленяване с открит фитнес и детска площадка;
- Модерно строителство изпълнено с висок клас материали;
- Изключително удобно местоположение с топла връзка към метро и бърз достъп до всички точки на гр. София;
- Отлична инвестиционна възможност с опция за генериране на висок месечен доход;
- Светли и функционални помещения с възможност за преустройство;

Не се колебайте! Свържете се с нас и направете първата стъпка към сигурна инвестиция или нов дом!

БИЛДИНГ БОКС предоставя безплатна консултация и съдействие при финансиране на избрания от Вас имот.
Оферта 30770
Особености
Тухла
За контакт:
0877734412
Брокер:
БИЛДИНГ БОКС София
0877734412
Офис: гр. София, ул. Цар Симеон 154
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема