Продава 3-СТАЕН
град Враца, Река Лева
155 722 €
304 565.76 лв.

(1 403 €, 2 744.03 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 19:14 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 47 пъти.
Площ:
111 m2
Етаж:
1-ви от 6
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Предлагаме за продажба функционален и светъл апартамент с чиста площ от 97,46 кв.м и 111,23 кв.м с общите части, разположен в модерна сграда в процес на строителство.

Имотът е с отлично разпределение и се състои от: антре, просторна всекидневна, две спални, гардеробна, баня с тоалетна, отделна тоалетна, килер и балкон.

Жилището е подходящо както за семейно жилище, така и за инвестиция. Районът е предпочитан заради удобната локация, близостта до магазини, комуникации и спокойната среда около река Лева.

Сградата се изпълнява с модерна визия и качествени материали, като към момента е в процес на строителство.

За повече информация и огледи се свържете с нас:
0894405130
0886997161
Особености
Тухла
За контакт:
0894405130

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ОЛИМПИЯ
0894 405 130
ОЛИМПИЯ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
olimpia_vr.imot.bg
Адрес:
област Враца, гр. Враца, гр.Враца, ул.'Лукашов'10, офис 201
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Враца, Река Лева
Обява: 1c177825687901798

155 722 €
304 565.76 лв.
История на цената
(1 403 €, 2 744.03 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Враца, Река Лева

Виж още имоти от Враца или още Тристайни Апартаменти във Враца

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Враца Река Лева Тристайни апартаменти