Продава 3-СТАЕН
област Благоевград, гр. Банско
103 000 €
201 450.49 лв.

(1 411 €, 2 759.68 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 13:34 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 125 пъти.
Площ:
73 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2009 г.

Описание на имота:

Тристаен апартамент за продажба в жилищна сграда с ниска такса за поддръжка. Разположен е на пешеходно разстояние от Стария град и само на 2 минути от супермаркет Била.

Апартаментът се намира на 1-ви етаж и е с южно изложение, което осигурява много естествена светлина. Имотът е с битови партиди за ток и индивидуални партиди за вода.

Площ на жилището: 73 кв.м.

Подходящ за постоянно живеене.

Купувачът дължи комисионна в размер на 3%
Особености
Тухла
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0898707513

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ПРОПЪРТИ КОНСУЛТАНТ БГ ЕООД
0898707513
ПРОПЪРТИ КОНСУЛТАНТ БГ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
proconsultantbg.imot.bg
Адрес:
област Благоевград, гр. Добринище, гр. Добринище, ул. 'Хр. Смирненски' 22
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Благоевград, гр. Банско
Обява: 1c177824695559009

103 000 €
201 450.49 лв.
История на цената
(1 411 €, 2 759.68 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Благоевград, гр. Банско

Виж още имоти от гр. Банско или още Тристайни Апартаменти в гр. Банско, Благоевград
Обяви за имоти Продажби област Благоевград гр. Банско Тристайни апартаменти