Продава 3-СТАЕН
град Шумен, Пазара
ЖК Южен бряг
171 300 €
335 033.68 лв.

(1 803 €, 3 526.36 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:20 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 138 пъти.
Площ:
95 m2
Етаж:
1-ви от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2014 г.

Описание на имота:

Прекрасен и просторен апартамент!
Предлага се в напълно обзаведен вид: кухня с вградени ел. уреди /фурна, стъклокерамичен плот, хладилник, аспиратор, пералня/, дневна /диван с лежанка, холна масичка, телевизор, маса за хранене с 4 стола, климатик/, спалня /двойно легло, гардероб, нощни шкафчета/, детска стая /две единични легла, двукрилен гардероб/. Луксозни санитарни помещения, напълно оборудвани, изпълнени по дизайнерски проект. Луксозните довършителни работи и обзавеждането са по индивидуален проект. Декоративната мазилка, красивите тапети, както и вниманието към всеки детайл правят жилището очарователно и неповторимо!
Особености
Тухла
За контакт:
0894722632
Агенция:
ЮЖЕН БРЯГ 6 ЕООД
0894722632
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
yuzhenbryag6.imot.bg
Адрес:
област Шумен, гр. Шумен, ШУМЕН
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Шумен, Пазара
ЖК Южен бряг
Обява: 1c177823200756180

171 300 €
335 033.68 лв.
История на цената
(1 803 €, 3 526.36 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Шумен, Пазара, ЖК Южен бряг

Виж още имоти от Шумен или още Тристайни Апартаменти в Шумен

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Шумен Пазара Тристайни апартаменти