Продава 3-СТАЕН
област Хасково, гр. Димитровград
96 000 €
187 759.68 лв.

(1 433 €, 2 802.70 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:42 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 80 пъти.
Площ:
67 m2
Етаж:
8-ми от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

🏡✨ KIER HOMES предлага за продажба 3-стаен апартамент в кв. Славянски, гр. Димитровград, обл. Хасково 🔑🌟

📐 Площ: 67 кв.м
🏢 Етаж: 8

💫 Стилен, обновен и готов да посрещне своите нови собственици чудесна възможност за уютен дом в един от предпочитаните квартали на града!
Този апартамент е отличен избор за хора, които търсят функционално жилище, добра локация и направен основен ремонт, който спестява време, средства и усилия. Имотът се продава частично обзаведен, което го прави още по-привлекателен за новите собственици. 🏡💛

✔️ продава се напълно обзаведен 🪑
✔️ светъл и удобен имот с практично вътрешно разпределение ☀️
✔️ подходящ както за живеене, така и за инвестиция 🔑

📦 Допълнителни удобства:
✔️ мазе 📦
✔️ стая между етажите 🏠
✔️ вход с контролиран достъп 🔐

📍 Локация и предимства:
✔️ отлична локация в кв. Славянски 📍
✔️ предпочитан район за живеене 🏙️
✔️ в близост до удобства и всичко необходимо за едно спокойно ежедневие 🛒🏫🚌
✔️ чудесен избор за уютен дом или покупка с добра стойност във времето 💶

🏷️ Цена:
💶 96 000 EUR
🏦 Съдействие за ипотечен и потребителски кредит при най-изгодни условия!

📞 Обадете се още днес, за да обсъдим детайлите и да запазите удобен час за оглед:
👩‍💼 Жаклин Стоянова 089 200 65 63
👩‍💼 Красимира Атанасова 0887 601 625