Продава 3-СТАЕН
област Добрич, с. Кранево
165 000 €
322 711.95 лв.

(1 719 €, 3 362.07 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:21 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 124 пъти.
Площ:
96 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Имоти Премиер представя на Вашето внимание просторен тристаен апартамент, разположен в спокойно и предпочитано населено място на българското Черноморие - с. Кранево, област Добрич.

Имотът впечатлява със стилен дизайн, подходящ както за постоянно живеене, така и за ваканционен дом или инвестиция с цел отдаване под наем.

Състои се от:

Светла дневна, създаваща уютна атмосфера за почивка и семейни моменти

Две комфортни спални, една от които с дрешник, осигуряващи удобство и лично пространство

Кабинет, който може да е трета спалня

Баня с тоалетна, практично организирана и удобна за ежедневието

Два балкона с барбекю зона и нескриваема морска гледка предлагащи допълнително пространство и възможност за отдих на открито

Сграда с асансьор, гарантираща удобство и лесен достъп

Общо четири стаи, разпределени функционално и практично

Апартамента има изградено подово отопление, охлаждането е с висок клас климатици.

Басейн

Продава се напълно обзаведен с необходимите ел.уреди за едно домакинство.

Комплексът се намира в тих район на курорта, близо до центъра. На пешеходно разстояние има ресторанти, кафенета, магазини и супермаркети.

Перфектен избор за семейство, които търсят функционален дом с практично разпределение и удобства на пешеходна дистанция от централната част и морския бряг. Не просто имот, а дом с потенциал, комфорт и отлична локация. Комбинира удобството на градската среда с усещане за спокойствие и ежедневен комфорт.