Продава 3-СТАЕН
град Пазарджик, Ставропол
парк 'Стадиона'
97 050 €
189 813.30 лв.

(1 001 €, 1 957.79 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:37 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 119 пъти.
Площ:
97 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

НОВ ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В СТРОЕЖ кв. Стадиона, Пазарджик

Предлагам за продажба тристаен апартамент в новострояща се сграда, разположена в предпочитания район кв. Стадиона , с бърз достъп до центъра на града.
- Площ: 97 кв.м
- Етаж: 3 (с асансьор)
Разпределение:
Просторен хол с кухненски бокс
Две спални
Баня с тоалетна
Отделно тъмно помещение
Тераса
- Сграда: ново строителство (в процес на изграждане)
- Предимства:
Отлична локация
Функционално разпределение
Подходящ за семейство или инвестиция
Нова сграда
- Възможност за закупуване на гараж

За повече информация и оглед: 0899 182500 Костадинова;
Особености
Тухла
Асансьор
С гараж
Саниран
За контакт:
0899182500

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ПЕ-ГО
0898594817; 0899182500
ПЕ-ГО logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2005 г.
pego.imot.bg
Адрес:
област Пазарджик, гр. Пазарджик, ул. Есперанто 10, ет.1, офис 2
http://pego.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Пазарджик, Ставропол
парк 'Стадиона'
Обява: 1c177797742698679

97 050 €
189 813.30 лв.
История на цената
(1 001 €, 1 957.79 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пазарджик, Ставропол, парк 'Стадиона'

Виж още имоти от Пазарджик или още Тристайни Апартаменти в Пазарджик

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Пазарджик Ставропол Тристайни апартаменти