Продава 3-СТАЕН
област Пазарджик, гр. Велинград
175 000 €
342 270.25 лв.

(1 336 €, 2 612.99 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 19:26 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 165 пъти.
Площ:
131 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Предлагаме НОВ 3-стаен апартамент в центъра на Велинград. Намира се в нова сграда с атрактивна локация, високо качество на изпълнение, асансьор, Акт 16 и паркинг. В близост са парк, гора, автобусни спирки, магазини, аптека, училище, хотели, заведения за бързо хранене и други. Паркирането около сградата е свободно, а към апартамента има и самостоятелно паркомясто. Жилището се състои от голямо входно антре с място за портманто и гардероб, светъл и просторен хол с френски прозорци, голяма трапезарна част и място за кухненски бокс, тераса с красив изглед към града, две големи спални с обща тераса с изглед към планината и две бани с тоалетни. Жилището се продава във вид на шпакловка и замазка, по БДС, като има възможност да се завърши напълно, както е на проектните снимки, с цялото оборудване и обзавеждане. За повече информация и огледи се обадете на телефон +359 877 49 89 87.

Обява 558

Разполагаме с различни имоти, според Вашите нужди и предпочитания. Предлагаме консултантски, посреднически, юридически, счетоводни и застрахователни услуги на нашите клиенти. Съдействаме за финансиране на сделки чрез банкови кредити. За повече информация заповядайте на място, гр. Велинград, ул. Лиляна Димитрова 3, ет.3 или позвънете на телефон +359 877 49 89 87.
Особености
Тухла
Асансьор
С паркинг
Саниран
За контакт:
0877498987
Агенция:
ПЕТРОВ ЕСТЕЙТ
0877498987
ПЕТРОВ ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време