Продава 3-СТАЕН
град Враца, Център
до Болницата
200 000 €
391 166.00 лв.

(2 439 €, 4 770.27 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 15:44 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 173 пъти.
Площ:
82 m2
Етаж:
2-ри от 8
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Двустаен апартамент след ремонт.

Продава се с обзавеждането.

Дограмата и вратите са сменени.

Подови настилки:ламиниран паркет, стени шпакловани и боядисани.

Остават частични довършителни дейности.

'БГ ИМОТИ' предлага : безплатна юридическа консултация, както и консултация за кредитиране при желание от страна на купувача, при най - изгодни условия, за клиенти на агенцията.
Особености
Панел
За контакт:
0879263436

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
БГ ИМОТИ
0879263436
БГ ИМОТИ  logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2008 г.
bg-imoti.imot.bg
Адрес:
област Враца, гр. Враца, .пл.Благоев,над оптиката и хр.магазин,ул.Ив.Ботева 28,ет.1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Враца, Център
до Болницата
Обява: 1c177789867001335

200 000 €
391 166.00 лв.
(2 439 €, 4 770.27 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Враца, Център, до Болницата

Виж още имоти от Враца или още Тристайни Апартаменти във Враца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Враца Център Тристайни апартаменти