Продава 3-СТАЕН
град Велико Търново, Колю Фичето
177 000 €
346 181.91 лв.

(1 513 €, 2 959.17 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:31 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 116 пъти.
Площ:
117 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Представяме на Вашето внимание светъл, просторен и отлично поддържан апартамент, който съчетава практичност и комфорт. Жилището е идеален избор както за нов семеен дом, така и за покупка с инвестиционна цел, тъй като в момента в него живеят коректни наематели, които биха могли да останат и за в бъдеще.
Апартаментът разполага с функционално разпределение, включващо два коридора, които осигуряват отлична комуникация между помещенията и допълнително усещане за простор. Дневната зона е изпълнена с естествена светлина, тя обединява кът за почивка и трапезария, като към нея има напълно оборудвана кухня.
На разположение са две самостоятелни и уютни спални. Едно от най-големите предимства на имота са двете остъклени тераси, които могат да се ползват целогодишно и предоставят прекрасни открити гледки към околността. Банята е стилно завършена и оборудвана с удобна душ кабина.
Технически имотът е обезпечен на високо ниво, инсталиран е трифазен ток, а отоплението и охлаждането са решени с висок клас инверторни климатици, което гарантира ниски консумативни разходи и оптимален комфорт. Жилището е поддържано с много грижа и не изисква допълнителни инвестиции.
Намира се в сграда с добре поддържани общи части и контролиран достъп.
Наличието на наематели в момента превръща имота в готова инвестиция със сигурна възвръщаемост и доходност от първия ден.
Ако търсите стабилен имот с всички съвременни удобства, това предложение от RE/MAX заслужава Вашето внимание.