Продава 3-СТАЕН
област Добрич, с. Рогачево
85 500 €
167 223.47 лв.

(1 500 €, 2 933.75 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 9:45 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 73 пъти.
Площ:
57 m2
Етаж:
1-ви от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2010 г.

Описание на имота:

ТОПИММО предлага за продажба тристаен апартамент в затворен комплекс в тихото и спокойно село Рогачево, в живописен район на 5 минути път с кола до прекрасните пясъчни плажове на Албена и Кранево.

Апартаментът е разположен на пъвиви жилищен етаж над приземен в четириетажна сграда. Състои се от всекидневна с трапезария и кухненски бокс, спалня, детска стая, баня с тоалетна и тераса.

Обзаведен и оборудван с три климатика, три телевизора, пералня, бойлер, кухня - два хладилника, съдомиялна, вградена фурна и котлони, абсорбатор, микроволнова и мебели. Апартаментът е наскоро освежен.

В комплекса има басейн, барбекю зона и постоянна охрана. Таксата поддръжка е 350 евро на година.

С възможност за ползване на обособено пространство тип двор/тераса за почивка пред самия апартамент.

Можем да организираме оглед в удобно за вас време, свържете се с нас! Референтен номер: IG-4952
Особености
Тухла
Обзаведен
В затворен комплекс
За контакт:
0889000885
Агенция:
ТОПИММО
0889000885
ТОПИММО logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
topimmo.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Преслав 7
http://www.topimmo.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Добрич, с. Рогачево
Обява: 1c177787715630168

85 500 €
167 223.47 лв.
История на цената
(1 500 €, 2 933.75 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Добрич, с. Рогачево

Виж още имоти от с. Рогачево или още Тристайни Апартаменти в с. Рогачево, Добрич
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Добрич с. Рогачево Тристайни апартаменти