РЯДКО СРЕЩАН СТОЙНОСТЕН ИМОТ !
Агенция Авизо продава прекрасен тристаен апартамент, намиращ се в предпочитаният кв.Редута.
Изключително атрактивен и подходящ, както за инвестиция, така и за лично ползване.
Намира се на високата част на квартала в сграда масивно тухлено строителство, хубави панорамни гледки, тиха улица, перфектен достъп. Местоположението на апартамента е в близост до малък парк, градски транспорт и на пешеходно разстояние от Мол Сердика.
Стабилна масивна тухлена сграда, строителство 1998 г., отлични общи части.
Апартаментът е светъл, с просторни помещения, изключително функционален.
Общата площ е 126 кв.м., от които чиста площ на апартамента 96 кв.м., обитаем таван 18 кв.м. и мазе 12 кв.м.
Състои се от-
Просторен светъл хол в който са разположени мека мебел,ТВ секция, трапезна зона за гости, голям балкон общ с кухнята, който допълнително би могъл да се обособи като място за почивка.
Голяма кухня с кухненски шкафове, маса за хранене със столове, балкон общ с хола.
Самостоятелна голяма родителска спалня в която има голям гардероб и спална зона, с балкон,
Втора спалня, също голяма, обзаведена с легло и гардероб.
Баня с тоалетна и отделно само тоалетна.
Г-образен голям коридор, в който има и складово помещение и отделно мокро помещение с пералня.Кухня и хол изложение юг-запад. Двете спални изложение изток-юг.
Естествен дървен паркет в целият апартамент. Топъл апартамент през зимата. Отопление на ток.
Апартамента е с площ 96 кв.м. и усещане на 120 кв.м.
Към апартамента има обитаем таван 18 кв.м., има прозорец, ток и вода. Подходящ за отдаване под наем, съседните помещения също се отдават под наем.
Към апартамента има и мазе 12 кв.м. с прозорец.
Общите части на сградата са много добре поддържани и просторни. Има асансьор!
Готови документи за сделка! Заповядайте на оглед!
За огледи и информация 0886 22 57 55 Магдалена Герова
За повече снимки на имота посетете обявата на сайта на агенцията- https://www.avizo.bg/bg/propertyDetails/19746122
За други оферти на агенцията- www.avizo.bg



