Продава 3-СТАЕН
град Варна, Виница
149 000 €
291 418.67 лв.

(1 713 €, 3 350.34 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 10:53 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 158 пъти.
Площ:
87 m2
Етаж:
2-ри от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

🏡 СЛЪНЧЕВ ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В НОВА СГРАДА ПРЕД АКТ 16 ☀️
Предлагаме за продажба просторен и функционален тристаен апартамент с площ от 87 кв.м, разположен на втори етаж в нова модерна сграда с асансьор, пред АКТ 16.
✨ Имотът се отличава с отлична осветеност, практично разпределение и комфортна жилищна среда.
📐 Разпределение:
✔️ Коридор
✔️ Просторен дневен тракт с кухненски бокс
✔️ Две спални
✔️ Санитарно помещение
✔️ Тераса
✔️ Маза към апартамента

🏢 Сградата е ново строителство с модерна визия и качествено изпълнение, подходяща както за живеене, така и за инвестиция.

☀️ Апартаментът е светъл, уютен и предлага комфорт за цялото семейство.

📌 Реф. 18181

📞 Брокер: Ивелина Недялкова

📲 0895 142 147
Особености
Тухла
Асансьор
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0895142147

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Ивелина Недялкова
0895142147
Офис: бул.Васил Левски 10
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЛАЙЪНС ГРУП
0887222477 / 0890158711
ЛАЙЪНС ГРУП logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
lionsgroup.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Дубровник 48; бул. Сливница 165 ет.1 ат.1
http://lionsgroup.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Виница
Обява: 1c177503681359818

149 000 €
291 418.67 лв.
История на цената
(1 713 €, 3 350.34 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Виница

Виж още имоти от Варна или още Тристайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Варна Виница Тристайни апартаменти