Translations in other languages:
All real estate ads published on
imot.bg
have been translated into English and published on the partner site
Continue
Получихте нова обява по филтър
Промяна на цена на наблюдавана обява
стара цена
нова цена
Сайт за имоти
№1
Вход
|
Избор на рубрика
|
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Търси да наеме
|
Заменя
|
Съквартиранти
Колко струва моят имот?
НОВО ТЪРСЕНЕ
|
КОРЕКЦИЯ НА ТЪРСЕНЕТО
|
РЕЗУЛТАТИ ОТ ТЪРСЕНЕТО
Увеличи
1
/
1
144 679 €
282 967.53 лв.,, Продава 3-СТАЕН, област Бургас, гр. Царево
Площ: 99 кв.м, Инвеститор, Етаж: 1-ви от 4, Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.,
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Царево
Виж карта
144 679 €
282 967.53 лв.
(1 461 €, 2 857.47 лв./m
2
)
Цената е без ДДС
История на цената
Коригирана в 10:15 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена
298
пъти.
Площ:
99 m
2
Етаж:
1-ви от 4
Строителство:
Тухла,
Въведен в експлоатация
2025 г.
Моята бележка
(видима само за Вас)
Моята оценка
(видима само за Вас)
Съобщи за нередност
и блокирай Агенцията
17:41 ч., 18.05.2026
Изтрий
Редактирай
Отказ
Запиши
Оценка:
от 10
17:41 ч., 18.05.2026
За Сградата.
Това е малка бутикова сграда с модерен средиземноморски дизайн.
Сградата е изградена на 4 етажа .
Състои се от 14 жилища . Паркирането е обезпечено от 23 паркоместа.
За контакт:
0876870007
Инвеститор:
ТАУНИНВЕСТ
0897777007
В imot.bg
от 2026 г.
towninvest.imot.bg
Още оферти:
Продава
|
Дава под наем
|
Купува
|
Наема
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, град Пловдив,улица Кракра 6
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
Вашето име:
Вашия телефон:
Вашия е-mail:
Запитване: (до 1000 символа
)
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО
Съгласявам се с
общите условия
и
политики за защита на личните данни
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, гр. Царево
Обява: 1c177390626488036
144 679 €
282 967.53 лв.
История на цената
(1 461 €, 2 857.47 лв./m
2
)
Цената е без ДДС
0876870007
Изпрати E-mail до продавача
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА
Сподели:
ТАУНИНВЕСТ
област Пловдив, гр. Пловдив, град Пловдив,улица Кракра 6