Представяме Ви отлична инвестиционна възможност нова модерна жилищна сграда, разположена в един от най-бързо развиващите се райони на София Малинова долина, точно до Национална спортна академия Васил Левски (НСА) и непосредствено до спирка на градски транспорт с целодневно обслужване.
- Локация
Сградата се намира на стратегическо място в непосредствена близост до университети, нови жилищни комплекси, търговски обекти и бързи транспортни връзки към центъра на София. Районът се развива изключително динамично и е сред най-предпочитаните за инвестиция и живеене.
Апартамента е югозападно изложение чиста площ 88,69 кв м обща площ 106.01кв м
-Характеристики на сградата
Нова модерна конструкция
Съвременна архитектура и функционално разпределение
Качествени строителни материали
Просторни и светли апартаменти
Подходяща както за живеене, така и за инвестиция (отдаване под наем на студенти и млади професионалисти)
Отлична достъпност точно до автобусна спирка с нон-стоп транспорт
Инвестиционен потенциал близостта до Национална спортна академия Васил Левски гарантира постоянно търсене на наеми от студенти и преподаватели, което прави имота изключително атрактивен за инвеститори.
Бърз достъп до ключови булеварди? Развиваща се инфраструктура? Висока възвръщаемост от наем
/ За повече информация и организиране на оглед се свържете с нашата агенция.Предлагаме професионално съдействие през целия процес на покупка.
Отлична възможност да инвестирате в бъдещето на един от най-перспективните квартали на София!







