Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
110 000 €
215 141.30 лв.

(1 486 €, 2 906.36 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 8:42 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1991 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
12-ти от 12
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Оферта: 27923
ТОП ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ С ИЗОЛАЦИЯ И ПРОСТОРНИ СТАИ !!!
ЗА ВАШЕ УДОБСТВО - С КЛЮЧ ЗА ИМОТА !!!
Предлагаме Ви за продажба тристаен апартамент в района на Френската гимназия, заведения, магазини, бензиностанция, Пощата и църквата Свети Иван Рилски.

Жилището е с реална площ от 74 кв.м и има следното разпределение : дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и още едно помещение, което може да стане втора спалня със собстева баня и дрешник.

Интересното тук е височината на таваните, които впечатлява - 3.30 м !!!

Към имота има изба 5 кв.м отделно от площта на апартамента.

Разкриват се прекрасни панорамни гледки към паркове и центъра на града.

В имота са направени някои подобрения - нова пвц дограма, поставена изолация от фибран на тавана и стените, измазани и поставен гипсо-картон - другото оставяме на вашето въображение.

Има въздушна възглавница между тавана и покрива 1.3м.
РЕМОНТ НА ПОКРИВА !!!
За огледи се обадете на 0879056441 - Весела Попова
Разгледайте и другите ни актуални оферти на : WWW.ARCADIAIMOTI.COM
Особености
ЕПК
Асансьор
Контрол на достъпа
За контакт:
0879056441

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
АРКАДИЯ ИМОТИ
0876/093-009 0879/056-455
АРКАДИЯ ИМОТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2010 г.
arcadia.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, гр. Пловдив ул. Богомил 4
http://www.arcadiaimoti.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
Обява: 1c176345210196264

110 000 €
215 141.30 лв.
История на цената
(1 486 €, 2 906.36 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Кършияка

Виж още имоти от Пловдив или още Тристайни Апартаменти в Пловдив

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Пловдив Кършияка Тристайни апартаменти