Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
Получихте нова обява по филтър





Промяна на цена на наблюдавана обява


стара цена
нова цена
imot.bg – обяви за продажби и наеми на имоти
Сайт за имоти №1
Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
ДОБАВИ ОБЯВА Редакция на обява
Начало Публикуване Търсене Нови сгради Агенции Новини Кредити + Още... Моят имот
Продава 3-СТАЕН
град София, Оборище
239 000 €
467 443.37 лв.

(2 390 €, 4 674.43 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 17:54 на 17 октомври, 2025 год.
Обявата е посетена 386 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
4-ти от 11
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:


Без комисионна! Сграда ново строителство директно от инвеститора!!!
Сградата има Акт 14 от април! Акт 16 очакван септември 2026.
За налични апартаменти, информация и огледи моля свържете се с Анелия Дучева 0876929339

Каза Мадрид е емблематична сграда с запомняща се архитектура.
Разположена в кв. Оборище, известен със своя аристократичен дух и красиви къщи, предлагащи спокойствие и уют.
На 5 минути пеша до Мол Сердика
На 8 минути пеша до метростанция Театрална
На 8 минути пеша до парк Заимов
Сградата разполага с два етажа офиси и 9 жилищни етажа в които са останали тристайни и четиристайни апартаменти с големи тераси и панорамни гледки към Витоша.
Агенция естетика има удовоствието да Ви представи апартамент 11 находящ на 2-ри жилищен етаж в сграда с асансьор и луксозни общи части. Апартамента е светъл и функционален с източно изложение. На горния и долен етаж апартаментите имат същотото разрпределение и 2-та са свободни.Състоят се от антре, дневна с кът за сядане, кухненски бокс, трапезария- която има поглед към остъклена тераса 4м2, 2 големи спални 15 м2 и 17 м2 с дрешник и 2 бани.
Всички материали, използвани при изграждането, отговарят на високите стандарти за качество и са избрани с оглед на дългосрочната им издръжливост и функционалност. Вътрешните пространства са внимателно украсени с естествен гранит, който придава изискан вид на общите части на сградата като входното предверие, стълбищата и етажните коридори. Входните врати са изработени от висококачествена стомана за повишена сигурност и естетика. Естествена светлина влиза през големи прозорци, чиято дограмата е 5 камерна с трислоен стъклопакет и ниско емисионно К стъкло. По-този начин се гарантира шумоизолация и топлоизолация на жилището.
Има възможност за закупуване на подземен удобен гараж.
За Вашата сигурност и спокойно обитаване сме предвидили контрол на достъпа с 24-часово видеонаблюдение и портиер.
за повече информация и огледи Анелия 0876929339
Виж всички обяви в estetika.bazar.bg или тук
Особености
Тухла
Асансьор
С гараж
Видео наблюдение
Контрол на достъпа
Охрана
Саниран
За контакт:
0876929339
Агенция:
ЕСТЕТИКА
00359 888650621
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2010 г.
Адрес:
област София, гр. София, бул.Витоша 95
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Оборище
Обява: 1c176071286497515

239 000 €
467 443.37 лв.
История на цената
(2 390 €, 4 674.43 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Оборище

Виж още имоти от София или още Тристайни Апартаменти в София
Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони: Търсене в АРХИВ 2013 - 2025 г.











Добави/редактирай
вид имот и район
*Средните цени са определени чрез медиана стойност.
КОНТАКТИ | SMS КОДОВЕ | СТАТИСТИКА | ПОМОЩ | ОБЩИ УСЛОВИЯ | РЕКЛАМА | ТОП ОФЕРТА | Въпроси и предложения към imot.bg
Резон Медия | Имоти | Автомобили | Работа | Новини | Обяви | Преводи и легализация 2002-2025 ® Copyright imot.bg
© imot.bg ползва и препоръчва хостинг услугите на Bulinfo.net
Следвайте ни в: