Продава 3-СТАЕН
град Бургас, Меден рудник - зона В
106 350 €
208 002.52 лв.

(1 096 €, 2 143.59 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 9:47 на 15 декември, 2025 год.
Обявата е посетена 616 пъти.
Площ:
97 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

BLACK HILL - BOUTIQUE е малка уютна бутикова сграда с изчистен и елегантен дизайн, с локация зона Б на бул. Александър Георгиев - Коджакафалията до боулинг зала, кафене, спирка на градски транспорт, многообразие от магазини, училища, паркове и детски градини. Отлична архитектура позволяваща апартементи с прави форми и функционални разпределения. BLACK HILL - BOUTIQUE се разпростира на надземна и подземна площ от 1 488.88 кв.м. РЗП, разпределени в един вход включващ: сутерен, партер и пет жилищни етажа. Изпълнение с висококачествени материали: хидроизолация, топлоизолация, немска дограма. На петте жилищни етажа са проектирани 14 апартамента, от които: 8 двустайни, 5 тристайни и 1 четиристаен. Подземен паркинг с 6 паркоместа и 14 мазета. Партер с 4 единични гаража и двор, с 4 надземни паркоместа.
Особености
Тухла
За контакт:
0878523574
Строителна фирма:
ДЖИЕМБИ СТРОЙ
0888 348 774
ДЖИЕМБИ СТРОЙ logo
В imot.bg от 2024 г.
gmbstroy.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, гр. Бургас жк Възраждане ул. Мария Луиза 69
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Бургас, Меден рудник - зона В
Обява: 1c175698862245888

106 350 €
208 002.52 лв.
История на цената
(1 096 €, 2 143.59 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Меден рудник - зона В

Виж още имоти от Бургас или още Тристайни Апартаменти в Бургас

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Бургас Меден рудник - зона В Тристайни апартаменти