Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
Получихте нова обява по филтър





Промяна на цена на наблюдавана обява


стара цена
нова цена
imot.bg – обяви за продажби и наеми на имоти
Сайт за имоти №1
Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
ДОБАВИ ОБЯВА Редакция на обява
Начало Публикуване Търсене Нови сгради Агенции Новини Кредити Моят имот
Продава 3-СТАЕН
град Перник, Изток
Ладовица
170 913 €
334 276.77 лв.

(1 473 €, 2 880.94 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 11:38 на 11 декември, 2025 год.
Обявата е посетена 633 пъти.
Площ:
116 m2
Етаж:
2-ри от 6
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:


В нея ще бъдат изградени само 19 жилища, в един вход. От тях 13 ще бъдат двустайни, а 6 тристайни. Общата им площ е предвидена да бъде над 1400 кв.м. На партерното ниво са разположени 2 апартамента и 3 гаража.
Паркирането е решено на ниво сутерен, където ще бъдат изградени 15 паркоместа, от които 2 за хора с увреждания. Сградата Ария е проектирана в съответствие със съвременните стандарти за достъпна среда и осигурява удобство за хора с ограничена подвижност. В сутерена 10 складови помещения.
Ария съчетава модерна архитектура с внимание към околната среда. Сградата е със застроена площ от 289 кв.м и е разположена върху терен от 878 кв.м. От тях 276 кв.м са отделени за озеленяване съзнателен избор, който осигурява повече пространство, светлина и естествена зеленина за обитателите. Ария предлага функционален комфорт, високо качество на изпълнение и балансирана жилищна среда с усещане за простор и спокойствие. Сградата се намира в близост до гора и парк Иглика , което я прави отличен избор за хора, които обичат природата. Локацията ѝ е в квартал Изток на гр. Перник, в близост до АМ Струма , което превръща жилищна сграда Ария в удобен нов дом за хора, работещи в София и градовете около Перник. Сградата се намира до комплекс Vitosha Apartments III, който е продължение на построениете вече и изключително желани комплекси Vitosha Apartments I и Vitosha Apartments II. Сграда Aрия по нищо не отстъпва като качество на изпълнение, висок клас на вложените материали и поддръжка на околното пространство от комплексите от затворените на компанията, но е малка и уединена бутикова сграда, което я прави идеален избор за търсещите спокойствие.
Сградата е стартирало строителство и ще бъде завършена до края на 2026г. В сградата има налични само 5 бр. тристайни апартаменти, 1 бр. двустаен и 1бр. четиристаен апартамент.
Цените са вкл. ДДС и не се дължи комисионна!
За информация:
тел. 0885 414 58
Страница на проекта: vbgroup.bg/properties/zhilishhna-sgrada-ariya/
Особености
Тухла
Асансьор
С гараж
Интернет връзка
Видео наблюдение
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0885414158
Инвеститор:
ВИЕНА БИЛДИНГ ГРУП ООД
0885414158
ВИЕНА БИЛДИНГ ГРУП ООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
vbgroup.imot.bg
Адрес:
област Перник, гр. Перник, Благой Гебрев 70
http://vbgroup.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Перник, Изток
Ладовица
Обява: 1c175196311702124

170 913 €
334 276.77 лв.
История на цената
(1 473 €, 2 880.94 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Перник, Изток, Ладовица

Виж още имоти от Перник или още Тристайни Апартаменти в Перник
Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони: Търсене в АРХИВ 2013 - 2025 г.











Добави/редактирай
вид имот и район
*Средните цени са определени чрез медиана стойност.
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ | SMS КОДОВЕ | ПОМОЩ | ОБЩИ УСЛОВИЯ | РЕКЛАМА | ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ | КАРТА НА САЙТА |
Резон Медия | Имоти | Автомобили | Работа | Новини | Обяви | Преводи и легализация 2002-2025 ® Copyright imot.bg
© imot.bg ползва и препоръчва хостинг услугите на Bulinfo.net
Следвайте ни в: