Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
Получихте нова обява по филтър





Промяна на цена на наблюдавана обява


стара цена
нова цена
imot.bg – обяви за продажби и наеми на имоти
Сайт за имоти №1
Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
ДОБАВИ ОБЯВА Редакция на обява
Начало Добави обява Търсене Агенции Новини Кредити Вход / Регистрация
Продава 3-СТАЕН
град София, Славия
240 000 €
469 399.20 лв.

(2 105 €, 4 117.02 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 3:15 на 26 януари, 2026 год.
Обявата е посетена 2821 пъти.
Площ:
114 m2
Етаж:
8-ми от 17
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, 2025 г.

Описание на имота:


Тристаен апартамент с площ от ОП-114кв.м. и ЗП-94кв.м., състоящ се от: входно предверие, хол с трапезария и кухня, две спални, две бани, балкон. Изложение юг/запад. Етаж 8/17. Сградата е с Акт 14. Очакван Акт 16 - пролетта на 2027г. Външно ПМ - цена 12 000евро.

Всички апартаменти са с вградено водно подово отопление на ТЕЦ, с с допълнителна топло- и шумо-изолация, вградена в подовата замазка. Съвършеният комфорт и високото качество на живот ще са обезпечени с максимални изолационни параметри на сградите - най-висок клас дограма Sch?co, шумоизолационен троен стъклопакет (съставен от 6 mm. енергоефективно стъкло, 4 mm. бяло и 5 mm. К-стъкло, с аргон), окачена фасада, пожароустойчиви и шумоизолационни стени между апартаментите с Akustik технология, топлизолационна каменна вата 15 см., червена тухла Winerberger, естествени материали за декорация на общите части на сградата - комбинация от импрегниран варовик и гранит.
В прекрасния квартал Славия до парк и метростанция.
Транспортният достъп е перфектен и сигурен - метростанция Овча купел се намира на 300 метра от сградата, без да е необходимо пресичане на булеварда. Паркирането на новодомците е осигурено чрез гаражи и подземни/наземни паркоместа, като всеки гараж е оборудван с автоматична врата с дистанционно управление, снабден с усилен кабел за монтаж на домашна зарядна станция за електроавтомобили. Достъпът за детски колички и хора с намалена мобилност се осигурява посредством удобни подстъпи и широки асансьори, които спират на всеки етаж, включително обслужват сутеренните етажи, на които са разположени гаражите и паркоместата.
Проектът е разположен на площ от 20 декара и се простира от Владайска река до бул. Никола Мушанов, като само 4 декара са заети от сграден фонд останалите 16 000 кв.м. служат за разполагане на огромните красиво поддържани зелени площи, алеи за маневриране и паркиране. Поддръжката на зеленината ще бъде осигурена с автономна дигитална поливна система. Сградите ще разполгат с детски съоръжения за игра за малките им обитатели.
... Обади се сега и цитирай този код 656113
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
088 21 21 488
Брокер:
Офис 'пл. Света Неделя' Имотека София
0882 121 488
Офис: София, Център, пл. Света Неделя 4, ет.1
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОТЕКА
0882 121 488
ИМОТЕКА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2015 г.
imoteka.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, пл. Света Неделя 4
http://www.imoteka.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Славия
Обява: 1c174945992176043

240 000 €
469 399.20 лв.
История на цената
(2 105 €, 4 117.02 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Славия

Виж още имоти от София или още Тристайни Апартаменти в София
Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 1 месец

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Още обяви в imot.bg
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ | SMS КОДОВЕ | ПОМОЩ | ОБЩИ УСЛОВИЯ | РЕКЛАМА | ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ | КАРТА НА САЙТА |
Резон Медия | Автомобили | Работа | Новини | Обяви 2002-2026 ® Copyright imot.bg
© imot.bg ползва и препоръчва хостинг услугите на Bulinfo.net
Следвайте ни в: