Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
Получихте нова обява по филтър





Промяна на цена на наблюдавана обява


стара цена
нова цена
imot.bg – обяви за продажби и наеми на имоти
Сайт за имоти №1
Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
ДОБАВИ ОБЯВА Редакция на обява
Начало Публикуване Търсене Нови сгради Агенции Новини Кредити + Още... Моят имот
Продава 3-СТАЕН
град Варна, к.к. Чайка
250 000 €
488 957.50 лв.

(1 344 €, 2 628.64 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 14:27 на 21 октомври, 2025 год.
Обявата е посетена 1123 пъти.
Площ:
186 m2
Етаж:
4-ти от 5
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2021 г.

Описание на имота:


ЕРА 'Черно Море' предлага на Вашето внимание панорамен пентхаус с две спални, разположен в бутиков жилищен комплекс на брега на морския бряг - Кабакум.
Апартаментът е с площ от 186,11кв.м. и е ситуиран на 4-ти и 5-ти жилищен етаж. Разпределение:
Първото ниво се състои от коридор, дневна, две спални, два санитарни възела и тераса. Морска панорама се разкрива от дневната и от едната спалня.
Вътрешни стълби отвеждат до второ ниво с площ 73 кв.м., представляващо покривна тераса. Към имота има прилежащо складово помещение с площ от 9 кв.м.

Имотът се предлага завършен до ключ . Напълно завършени стилни бани/WC-естествен камък, испанска керамика, висококачествени аксесоари. PVC дограма-шесткамерна. Положени подови настилки. Стени- шпакловани и боядисани. Изградени всички видове комуникации-ВиК и ел. инсталации, слаботоково окабеляване, скрити трасета за климатични системи. Сградата е въведена в експлоатация през 2021г.

Общите части са завършени по следния начин: фасада в неокласически стил облицована с травертин, врачански камък и минерална мазилка, коридори и стълбища- композиция от естествен камък и керамика, стени в пастелни тонове с акценти от текстилни тапети, асансьор във всеки вход, богато озеленена вътрешна територия на комплекса. В изграждането на комплекса са вложени материали от най-висок клас. Иновативни строителни технологии с висока енергийна ефективност.
Възможност за покупка на закрито паркомясто.

За осигуряването на пълно удобство на своите посетители, коплексът предлага: новоизграден спа център, паркинг, панорамен асансьор, зони за отдих и спорт, ландшафтно оформление-умело съчетание на магнолии и други видове растителност, ресторант и барове на самия плаж, басейн с инфинити ефекти, детски кът, търговски център, собствен плаж с кристално чиста вода, денонощна охрана и контрол на достъпа.
Такса поддръжка и менажиране е в размер на 12 евро/кв.м годишно.
Цената е без ДДС.

Комплексът е разположен в елитен крайградски район на град Варна, с отлично развита инфраструктура. Екологично чист район на самия морски бряг. В близост до него се намират: природен парк Златни пясъци, място за развлечения и пълноценен отдих. Бърз и удобен достъп до центъра на Морската столица. На 10км. от гр. Варна и 16 км. от летище Варна.

Оферта 3101132
Виж всички обяви в erachernomore.bazar.bg или тук
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
0878929103
Агенция:
ЕРА ЧЕРНО МОРЕ
0988913925
В imot.bg от 2023 г.
Адрес:
област Варна, гр. Варна, Варна бул.Осми Приморски полк 112
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, к.к. Чайка
Обява: 1c174859140470338

250 000 €
488 957.50 лв.
История на цената
(1 344 €, 2 628.64 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, к.к. Чайка

Виж още имоти от Варна или още Тристайни Апартаменти във Варна
Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони: Търсене в АРХИВ 2013 - 2025 г.











Добави/редактирай
вид имот и район
*Средните цени са определени чрез медиана стойност.
Още обяви в imot.bg
КОНТАКТИ | SMS КОДОВЕ | СТАТИСТИКА | ПОМОЩ | ОБЩИ УСЛОВИЯ | РЕКЛАМА | ТОП ОФЕРТА | Въпроси и предложения към imot.bg
Резон Медия | Имоти | Автомобили | Работа | Новини | Обяви | Преводи и легализация 2002-2025 ® Copyright imot.bg
© imot.bg ползва и препоръчва хостинг услугите на Bulinfo.net
Следвайте ни в: