Продава 3-СТАЕН
град София, Овча купел 1
ул. Монтевидео
243 040 €
475 344.92 лв.

(1 960 €, 3 833.43 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Коригирана в 14:07 на 22 април, 2026 год.
Обявата е посетена 48 пъти.
Площ:
124 m2
Етаж:
2-ри от 10
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

MIZIA HOME- съвременна жилищна сграда,с енергийна ефективност клас А , създадена с внимание към архитектурния стил, комфорта и качеството на живот. Намираща се в най-бързо развиващата се част на Овча купел- ул Монтевидео, на самата метростанция Мизия (НБУ).

Директно от инвеститора БИЛДИНГ ГРУП МАКС ЕООД

Апартамент 3 е разположен на втори от десет етажа, с изложение юг/югозапад.
Състои се от антре, две спални, две бани, мокро помещение, просторна дневна с кухненски бокс и лоджия. Обща площ е 124,25кв.м., чистата - 104,65 кв.м., цена 243 320 без ДДС. Паркоместа и гаражи на цени започващи от 25 750 без ДДС.

Етап на проекта към 30.04.26г- кота +12,28м

ЗА ЛОКАЦИЯТА:
В непосредствена близост ще откриете всичко необходимо за спокойствието и удобството на Вашето семейство. На пешеходно разстояние се намират 88-мо средно училище Димитър Попниколов и ДГ 125 Усмивка , а бъдещият парк Кукуряк ще допринесе за още повече зеленина и пространство за отдих.
В района са разположени и водещи търговски обекти като Фантастико, Била и Лидл. Здравната грижа също е на една ръка разстояние с болница Доверие и 21-во ДКЦ.

ЗА СГРАДАТА:
Сграда на 10 етажа с 88 апартамента ( двустайни, тристайни и четиристайни), с подземен паркинг разполагащ с 27 гаража и 75 паркоместа, разпределени на 2 нива. Заобиколена от 6 дка паркова среда, без паркиране във вътрешния двор.
На приземния етаж са разположени фитнес 'Titanium' и 'Green Deli Café' .