Продава 3-СТАЕН
град Варна, Център
Парижка kомуна 28
280 000 €
547 632.40 лв.

(2 222 €, 4 345.85 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 16:29 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 8353 пъти.
Площ:
126 m2
Етаж:
2-ри от 8
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

Инвестиционна компания Крес Инвест 2007 ЕООД представя на Вашето внимание жилищна сграда 'Париж' с АКТ 16, разположена в идеалния център на град Варна, ул. 'Парижка комуна' 28
Зад Централна поща, на пешеходно разстояние от всякакви удобства.
Апартамент 4 е тристаен, разположен на втория етаж в ТЯЛО 4. Състои се от дневна, две спални, баня-тоалет, тоалет,две тераси и коридор.
Жилището се предлага завършено до ключ- с боядисани стени и тавани, положени подови настилки, монтирани интериорни врати.
Има опция да се закупи паркомясто в закрит паркинг.
За контакт:
0886700187
Строителна фирма:
КРЕС ИНВЕСТ
052 609 706
КРЕС ИНВЕСТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2013 г.
vega_kres.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул.Охрид 13
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Център
Парижка kомуна 28
Обява: 1c168388020813227

280 000 €
547 632.40 лв.
История на цената
(2 222 €, 4 345.85 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Център, Парижка kомуна 28

Виж още имоти от Варна или още Тристайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Варна Център Тристайни апартаменти