Продава 2-СТАЕН
град София, Манастирски ливади
275 000 €
537 853.25 лв.

(3 526 €, 6 896.26 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:14 на 22 май, 2026 год.
Обявата е посетена 85 пъти.
Площ:
78 m2
Етаж:
4-ти от 6
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

3АrchEstate продава двустаен, чисто нов, обзаведен апартамент в кв. Манастирски ливади-изток, комплекс 'Мона' 4. Апартаментът е с югозападно изложение, със следното разпределение: антре, дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна и тераса. Отоплението е на газ/климатик. Към апартамента се продава и подземно паркомясто(20 кв.м.) на отделна цена - 40 000 евро.
За повече информация и огледи:
Златина - 0893 43 33 97
Особености
Тухла
За контакт:
0893433397
Агенция:
ТРИАРХ ЕСТЕЙТ
0896724723
ТРИАРХ ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
archestate_sofia.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Гр.София, Ул.Тинтява 15-17
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Манастирски ливади
Обява: 1b177944129345886

275 000 €
537 853.25 лв.
История на цената
(3 526 €, 6 896.26 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Манастирски ливади

Виж още имоти от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Манастирски ливади Двустайни апартаменти