Продава 2-СТАЕН
град София, Люлин 2
147 999 €
289 460.88 лв.

(2 312 €, 4 521.88 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 17:17 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 119 пъти.
Площ:
64 m2
Етаж:
7-ми от 9
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

НОВО СТРОИТЕЛСТВО ! ! ! С АКТ 16 ! ! ! СРЕДЕН ЕТАЖ ! ! ! Представяме на вашето внимание двустаен апартамент в нова сграда с разрешение за ползване от тази година, със застроена площ от 53 кв.м. и със следното функционално разпределение: входно антре, всекидневна с кухненски бокс, спалня и баня с тоалетна. Отоплението и топлата вода са предвидени на ТЕЦ. Локацията е отлична, в непосредствена близост до магазин 'Кауфланд', спирка на градски транспорт и бъдеща метростанция. Към имота има и склад. За ваше улеснение прилагаме и схема на разпределение. При интерес, моля обадете се и цитирайте следния код: 259196
Особености
Тухла
За контакт:
0875363330
Агенция:
ХОУМ ТУ Ю
0875363330
ХОУМ ТУ Ю logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2014 г.
home2u4.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. Царица Йоанна 70, ет.1, офис 1
http://www.home2u.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Люлин 2
Обява: 1b177937307727519

147 999 €
289 460.88 лв.
(2 312 €, 4 521.88 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Люлин 2

Виж още имоти от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Люлин 2 Двустайни апартаменти