Продава 2-СТАЕН
град София, Банишора
135 000 €
264 037.05 лв.

(3 000 €, 5 867.49 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 12:10 на 21 май, 2026 год.
Обявата е посетена 79 пъти.
Площ:
45 m2
Етаж:
1-ви от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

📌 Референтен номер: 2110177

❗ Революшън Естейт представя ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ❗двустаен апартамент в София, ж.к. Банишора❗Ключ в агенция❗

Районът е комуникативен и добре устроен, с удобен достъп до градски транспорт и основни пътни артерии. В близост има магазини, училища, детски градини и зелени площи, което осигурява удобна и спокойна среда за живеене.

📞 Информация за горепосочения имот, може да получите чрез формата на запитване или чрез директна връзка с нас на посочения телефон.
Особености
Панел
Асансьор
Саниран
За контакт:
0899 500 900
Брокер:
Емил Костадинов
0882445206
Офис: гр. София, бул. Шипченски проход 18
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
РЕВОЛЮШЪН ЕСТЕЙТ
0899500900
РЕВОЛЮШЪН ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
revolutionestate.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София, бул. Шипченски проход 18
http://www.revolution-estate.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Банишора
Обява: 1b177935464305072

135 000 €
264 037.05 лв.
(3 000 €, 5 867.49 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Банишора

Виж още имоти от София или още Двустайни Апартаменти в София

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град София Банишора Двустайни апартаменти