Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
Отдих и култура
182 500 €
356 938.98 лв.

(2 340 €, 4 576.64 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 17:59 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 31 пъти.
Площ:
78 m2
Етаж:
Партер от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2024 г.

Описание на имота:

Представяме Ви за продажба луксозен двустаен апартамент със собствен двор и паркомясто в цената.

Жилището е обзаведено и се намира в района на Гребна база.
Разположено е на партерно ниво, в модерен жилищен комплекс с АКТ 16 от 2024г.
Квадратура - 78 кв.м., частен двор - близо 60 кв.м.
Разпределение: хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, мокро помещение (килер), просторно антре, голям двор към който се излиза и от двете стаи.
Паркомястото се намира в самия двор.
Дворът е озеленен и ограден с ограда и растителност.
Перфектно място за домашни любимци, барбекю зона или вечери на открито.
Сградата е с луксозни общи части и контролиран достъп.

За повече информация: Росица Кожухарова
Оферта 2005
Особености
Тухла
Обзаведен
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0888310035
Брокер:
Росица Кожухарова
0888310035
Офис: гр.Пловдив, бул. 'Марица' 154б
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ОПЕН ХОУМС
0877886050
ОПЕН ХОУМС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
openhomes.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул.Панчо Владигеров 110
http://www.openhomes.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
Отдих и култура
Обява: 1b177928916400477

182 500 €
356 938.98 лв.
История на цената
(2 340 €, 4 576.64 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Христо Смирненски, Отдих и култура

Виж още имоти от Пловдив или още Двустайни Апартаменти в Пловдив

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Пловдив Христо Смирненски Двустайни апартаменти