Продава 2-СТАЕН
област Добрич, гр. Каварна
59 000 €
115 393.97 лв.

(937 €, 1 832.61 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 15:50 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 32 пъти.
Площ:
63 m2
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Не е въведен в експлоатация

Описание на имота:

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 467 или 052 813 703 и цитирайте референтния номер на имота: Vna 90368.

Отговорен брокер: Калин Чернев

Предлагаме за продажба напълно обзаведен двустаен апартамент, разположен на партер в престижния комплекс July Morning. Имотът се намира в средната част на северното Черноморие на България, в тихо и усамотено място, далеч от шума на големите курорти, но само на 3-4 минути с кола до крайбрежната зона на Каварна. Разстояния: 15 км до нос Калиакра, 20 км до град Балчик и бърз достъп до летището във Варна.

Апартаментът (обща площ 63,39 кв.м., чиста площ 54,5 кв.м.) се състои от:
Входно преддверие
Дневна с кухненски бокс
Спалня
Баня с тоалетна
Тераса с директен излаз към озеленения двор на комплекса

Имотът е напълно завършен и оборудван:
PVC дограма
Подове с теракот и ламинат
Стени, боядисани с латекс
Отопление с климатици

Жилището се продава с цялото обзавеждане и оборудване, както е показано на снимките. Идеално е за краткосрочно и дългосрочно отдаване под наем, както и за лично ползване.

Комплексът предлага:
Отлична поддръжка
Денонощна охрана
Рецепция
Открит инфинити басейн
Място за барбекю
Красиво озеленен двор

Достъп до плажа се осигурява чрез стълба в подножието на скалата, на върха на която се намира комплексът.

Град Каварна предлага модерна инфраструктура с магазини, кафенета, барове и ресторанти, както и множество природни забележителности. Ежегодно тук се провеждат летни концерти и събития, които допълват възможностите за културен и активен отдих.