Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Изгрев
130 000 €
254 257.90 лв.

(2 131 €, 4 167.87 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:16 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 29 пъти.
Площ:
61 m2
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Ключ в офиса.
Двустаен апартамент в ж.к. Изгрев, в близост до пазар Велека и църквата. Района е добре благоустроен - в близост се намира парка, има спирки на градския транспорт, училище, детски градини, магазинии и други удобства за живущите. Апартаментът е на среден етаж, с външна изолация и със стандартно разпределение за панелно строителство. Състои се от хол с тераса, кухня, спалня и баня/тоалетна. Кухнята е разширена, като тераса е усвоена към жилищната площ. Дограмата в целия апартамент е PVC, подовите настилки също са сменени- ламиниран паркет в хола и спалнята, теракот в коридора и кухня.
Апартаментът се отличава с практично разпределение, добра площ и удобна локация.
Особености
Панел
Асансьор
За контакт:
0896/560056
Агенция:
АЛТЕРНАТИВ КОНСУЛТ
0896/560056
АЛТЕРНАТИВ КОНСУЛТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2015 г.
alternative.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ул. Милин камък 1, ет.3
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Изгрев
Обява: 1b177927217260529

130 000 €
254 257.90 лв.
История на цената
(2 131 €, 4 167.87 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Изгрев

Виж още имоти от Бургас или още Двустайни Апартаменти в Бургас

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Бургас Изгрев Двустайни апартаменти