Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
159 000 €
310 976.97 лв.

(1 939 €, 3 792.35 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:43 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 2 пъти.
Площ:
82 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2024 г.

Описание на имота:

ОБЗАВЕДЕН !!! СРЕДЕН ЕТАЖ !!! КАСА МОДЕРНА !!!

Представяме на Вашето внимание двустаен, обзаведен апартамент в най-желания комплекс Casa Moderna в квартал Остромила. Жилището е напълно обзаведено и очаква своите първи собственици. Апартаметът има следното функционално разпределение: входно антре, дневна с кухненски кът с излаз на тераса, спалня с излаз на тераса и баня с тоалетна. Обадете се сега и цитирайте следния код: 9725
За контакт:
0876606117
Агенция:
НЮ ХОУМ ЛИВИНГ ЕООД
0876606117
НЮ ХОУМ ЛИВИНГ ЕООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
newhome20.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул.Марица 154А, ПАРТЕР
http://www.living.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
Обява: 1b177927020183091

159 000 €
310 976.97 лв.
История на цената
(1 939 €, 3 792.35 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Остромила

Виж още имоти от Пловдив или още Двустайни Апартаменти в Пловдив

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Пловдив Остромила Двустайни апартаменти