Продава 2-СТАЕН
град Варна, Погреби
167 900 €
328 383.86 лв.

(2 946 €, 5 761.88 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:31 на 20 май, 2026 год.
Обявата е посетена 40 пъти.
Площ:
57 m2
Етаж:
5-ти от 7
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

БУРЛЕКС ИМОТИ предлагаме чисто нов двустаен апартамент на ул. Тодор Влайков в кв. Погреби. гр.Варна

Разположен на 5-ти етаж от 7 етажна сграда с асансьор, пред Акт 16, с площ от 57,39 кв.м.

Жилището се продава завършено до ключ. Отличава се с много светлина, вътрешен , без крайни стени, покрит от всякъде. Изложение Югозапад.
Апартаментът разполага с хол, спалня, баня с тоалетна, килер и една обща тераса пред двете стаи, която осигурява допълнително пространство и приятна възможност за отдих.
Имотът е с функционално разпределение, подходящ както за живеене, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Районът е комуникативен с бърз достъп до центъра, магазини и всички необходими удобства.

Има възможност за закупуване на подземно паркомясто.

Ключ в офиса

За повече информация и огледи Васил Сотиров, тел. 0887033333
За контакт:
0887033333
Брокер:
Васил Сотиров
0887033333
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
БУРЛЕКС ИМОТИ
0887033333
БУРЛЕКС ИМОТИ logo
В imot.bg от 2024 г.
burleximoti.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Панайот Волов 46
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Погреби
Обява: 1b177926587406823

167 900 €
328 383.86 лв.
История на цената
(2 946 €, 5 761.88 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Погреби

Виж още имоти от Варна или още Двустайни Апартаменти във Варна

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Варна Погреби Двустайни апартаменти