Продава 2-СТАЕН
град Стара Загора, Самара 3
76 500 €
149 621.00 лв.

(1 159 €, 2 266.81 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 15:41 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 35 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

БЕЗ КОМИСИОНА ОТ КУПУВАЧ!!

PS Property продава двустаен апартамент в модерна бутикова сграда в най-зеления и предпочитан квартал на града-Самара 3

Жилищна сграда дело на отвърден строител, част от затворен комплекс с ограничен достъп и предвидени зони за отдих с озеленяване. Комплекса предлага съвременна фасада, високо качество на строителство, функционални разпределения и луксозни общи части.

Характеристика: състои се от входно антре, просторна всекидневна, спалня, западна тераса и баня с тоалетна.

Обща площ: 66.39 кв.м.

Изложение: Изток

В сградата има налични двустайни и тристайни апартаменти, част от които със собствени дворове, за удобството на бъдещите собственици има възможност за закупуване на гараж или паркомясто.

PS Property предлага БЕЗПЛАТНА консултация и съдействие за отпускане на ипотечен или потребителски кредит, като услугата не е обвързана с покупка на имот!
Особености
Тухла
Асансьор
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0876983060
Брокер:
Симона Митева
0876983060
Офис: гр.Стара Загора, ул.Христо Ботев 137
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ПИ ЕС ПРОПЪРТИ
0883738484
ПИ ЕС ПРОПЪРТИ logo
В imot.bg от 2023 г.
psproperty.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, ул.Христо Ботев 137
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Стара Загора, Самара 3
Обява: 1b177919448081185

76 500 €
149 621.00 лв.