Продава 2-СТАЕН
област Велико Търново, гр. Лясковец
54 000 €
105 614.82 лв.

(701 €, 1 371.04 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:04 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 83 пъти.
Площ:
77 m2
Етаж:
4-ти от 6

Ексклузивно!
Primo+ недвижими имоти ви предлага за продажба уширен двустаен апартамент, разположен в град Лясковец. Районът е добре уреден, като в непосредствена близост се намират хранителен магазин, детски площадки и спирка на градския транспорт. Пред блока са налични удобни места за свободно паркиране.
Имотът е разположен на четвърти етаж в шестетажна панелна сграда с асансьор и много добре поддържани общи части. Апартаментът е с функционално разпределение, включващо: кухня с трапезария, дневна, спалня, баня с тоалетна, голяма тераса и килер.
Изложението е изток/запад, което осигурява естествена светлина през целия ден. Площта на апартамента по документ за собственост е 76,65 кв.м, включващо и избено помещение с площ 5.05 кв.м .
Жилището е за ремонт, което дава отлична възможност новите собственици да го обновят и обзаведат изцяло по свой вкус и предпочитания.
Особености
Панел
Асансьор
За контакт:
0886374523
Агенция:
ПРИМО+ВЕЛИКО ТЪРНОВО
0887177900
ПРИМО+ВЕЛИКО ТЪРНОВО logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2007 г.
cpibulgaria.imot.bg
Адрес:
област Велико Търново, гр. Велико Търново, ул. Цанко Церковски 9
http://www.prodavamdom.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Велико Търново, гр. Лясковец
Обява: 1b177918869377542

54 000 €
105 614.82 лв.
История на цената
(701 €, 1 371.04 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Велико Търново, гр. Лясковец

Виж още имоти от гр. Лясковец или още Двустайни Апартаменти във гр. Лясковец, Велико Търново
Обяви за имоти Продажби област Велико Търново гр. Лясковец Двустайни апартаменти