Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Тракия
107 999 €
211 227.68 лв.

(1 440 €, 2 816.40 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:10 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 21 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
7-ми от 15
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

NextStep недвижими имоти ви предлага двустаен апартамент в един от най-новите и модерни жилищни комплекси в кв. Тракия - Тракия Сити Парк .

Имотът е с обща площ 74.92 кв.м и е разположен на 7-ми среден етаж. Отличава се с функционално разпределение, комфортни вътрешни пространства и приятна гледка към Акваленд, която създава усещане за простор и зелена градска среда.
Към обявата е прикачена схема разпределение, а жилището включва входно антре, светла дневна с кухненски бокс, самостоятелна спалня, баня с тоалетна и тераса.
Апартаментът е част от комплекс с модерна архитектура, високо качество на строителство и богата вътрешна инфраструктура, проектирана като град в града.
На разположение са озеленени пространства и алеи, детски площадки, зони за отдих, търговски обекти и услуги, както и осигурен контрол на достъпа и голям брой паркоместа.
Локацията в кв. Тракия е една от най-предпочитаните в Пловдив, благодарение на отличната инфраструктура, бързия достъп до основни булеварди, търговски центрове, училища и детски градини, както и близостта до парк Лаута и Акваленд.
Сградата е пред Акт16.
Към апартамента може да бъде закупено и паркомясто.
Комплексът е висок клас ново строителство с дългосрочна инвестиционна стойност, което го прави подходящ както за живеене, така и за инвестиция.

За повече информация и запазване на час за оглед, моля обадете се на посочения в обявата телефон и цитирайте код 2235.