Продава 2-СТАЕН
град София, Драгалевци
257 700 €
504 017.39 лв.

(3 482 €, 6 810.20 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:35 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 170 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
3-ти от 3
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2012 г.

Описание на имота:

К-С МИРАМОНТЕ, НАДЗЕМЕН ГАРАЖ, ПАНОРАМЕН, ЕКСКЛУЗИВНО ОТ BULTRADE PROPERTIES!!!

BULTRADE PROPERTIES предлага за продажба стилен и напълно обзаведен 2-стаен апартамент в престижния затворен комплекс Мирамонте , разположен в един от най-предпочитаните и спокойни райони на кв. Драгалевци.

Жилището е след основен ремонт и се предлага с чисто нови мебели, настилки и висок клас електроуреди. Апартаментът е изключително светъл, топъл и уютен, с отлично южно изложение и впечатляваща панорамна гледка към Витоша. Просторът, зеленината и тишината около комплекса създават усещане за комфорт и спокойствие през всички сезони.

Разпределение:

просторна дневна с трапезария и кухненски бокс с излаз към страхотна тераса с панорамна гледка към планината
уютна спалня
баня с тоалетна
втора тераса с гледка към планината и комплекса /излаз от спалнята/

Отоплението е на газ, като за допълнителен комфорт са монтирани и климатици.

Комплекс Мирамонте е отлично поддържан и предлага:

контролиран достъп
жива охрана и видеонаблюдение
озеленени алеи и пространства за разходка и отдих
спокойна и сигурна среда за живеене

Локацията е изключително комуникативна в близост до магазин Фантастико , бул. Черни връх и Околовръстен път, с бърз достъп до центъра на града и всички основни пътни артерии.

Към апартамента се предлага надземен гараж с топла връзка в сградата.

Имотът е идеален както за лично ползване, така и за инвестиция.