Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Славейков
194 900 €
381 191.27 лв.

(2 467 €, 4 825.03 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:43 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 4 пъти.
Площ:
79 m2
Етаж:
4-ти от 18
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2024 г.

Описание на имота:

За продажба голям двустаен апартамент в най-предпочитания жилищен комплекс Централ Парк гр. Бургас.

Разпределение - антре, всекидневна с кухненска част, спалня, тераса с панорамен изглед, баня с тоалетна, склад.
Състояние - Отлично/ Напълно обзаведен и оборудван очаква своите нови собственици.
Изложение - югозапад

Годишна такса поддръжка:4.2. /кв.м
Отлична локация - в непосредствена близост до парк Славейков , плувен комплекс Арена , мол Галерия, НОВОИЗГРАДЕН РИТЕЙЛ ПАРК, медицински център и други ключови обекти

Комплексът е разположен върху площ от 35 дка и предлага:
бизнес и жилищни сгради
богато озеленяване и зони за отдих
ресторанти, сладкарници и бутикови магазини
детски център, мебелен магазин, лаборатория и споделени офис пространства

Финансиране:
Съдействаме при нужда от банково кредитиране с водещи финансови институции.

За контакт:
0879342506

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
РЕДИ РЕАЛ
0879342506
РЕДИ РЕАЛ  logo
В imot.bg от 2023 г.
reddyreal.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ул.Княз Борис I 6 вх. А ет. 2
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Славейков
Обява: 1b177917663782536

194 900 €
381 191.27 лв.
История на цената
(2 467 €, 4 825.03 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Славейков

Виж още имоти от Бургас или още Двустайни Апартаменти в Бургас

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Бургас Славейков Двустайни апартаменти