Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
Получихте нова обява по филтър





Промяна на цена на наблюдавана обява


стара цена
нова цена
imot.bg – обяви за продажби и наеми на имоти
Сайт за имоти №1
Translations in other languages:
All real estate ads published on imot.bg have been translated into English and published on the partner site
ДОБАВИ ОБЯВА Редакция на обява
Начало Добави обява Търсене Агенции Новини Кредити Вход / Регистрация
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
110 107 €
215 350.57 лв.

(1 668 €, 3 262.32 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 0:26 на 15 юли, 2026 год.
Обявата е посетена 193 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
1-ви от 6
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:


ID 34237272
Цена: 110 107 евро
Населено място: Слънчев бряг
Стаи: 2
Обща площ: 65.54 кв.м
Етаж: 1
Такса поддръжка: 12 евро/кв.м
Етап на строителство: в строеж, Акт 16 се очаква в края на 2026 г. началото на 2027 г.

Плащане: 2000 евро депозит, Акт 14 30% от стойността на имота, Акт 15 20% от стойността на имота. При 100% плащане до Акт 15 има 3% отстъпка. Акт 16 оставащите 50% от стойността на имота.

Разсрочено плащане: максимална разсрочка до 4 години след издаване на Акт 16 с 7% годишно увеличение върху дължимата сума.

В един от перспективните и спокойни райони на Слънчев бряг се изгражда жилищен комплекс Casa del Sol Boutique Apartments елегантна сграда, която съчетава комфорт, функционалност и съвременен стил. Това е място, където можете да се наслаждавате на морския климат, уюта и всички предимства на развитата курортна инфраструктура.

Комплексът се отличава с бутиков формат и добре обмислени разпределения. В сградата са предвидени само 4 студиа, 47 двустайни и 12 тристайни апартамента, което създава усещане за уют и приватност. Всички жилища ще бъдат напълно обзаведени и оборудвани с необходимата техника, което позволява на бъдещите собственици веднага да започнат комфортно ползване или отдаване под наем.

Територията на Casa del Sol Boutique Apartments е проектирана с внимание към детайла: басейн, зелени зони за отдих, детска площадка, както и малък параклис, който придава уникален характер на комплекса. За удобство и сигурност са предвидени рецепция, паркинг, жива охрана и видеонаблюдение.

Предимства: модерни студиа, двустайни и тристайни апартаменти с мебели и техника; затворена благоустроена територия с басейн и детска зона; паркоместа за жители и гости; рецепция, охрана и видеоконтрол 24/7; спокойно обкръжение в близост до цялата курортна инфраструктура.

Слънчев бряг е най-големият курорт в България, където се съчетават развита инфраструктура, широки плажове със златист пясък и богата културна среда. Районът е подходящ за почивка с деца, активен отдих и целогодишно живеене.

Завършването на комплекса е планирано за края на 2026 г., което го прави привлекателен както за лично ползване, така и за инвестиция.

Разстояние до летище Бургас 27 км.
Разстояние до летище Варна 99 км.
Особености
Тухла
За контакт:
056918373
Агенция:
ОАЗИС
056 918 373
ОАЗИС  logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
oazisinvestimot1.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Несебър, ул. Отец Паисий 27
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Обява: 1b177917557521405

110 107 €
215 350.57 лв.
(1 668 €, 3 262.32 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, к.к. Слънчев бряг

Виж още имоти от к.к. Слънчев бряг или още Двустайни Апартаменти в к.к. Слънчев бряг, Бургас
Обяви за имоти Продажби област Бургас к.к. Слънчев бряг Двустайни апартаменти
Въпроси и предложения към imot.bg
КОНТАКТИ | SMS КОДОВЕ | ПОМОЩ | ОБЩИ УСЛОВИЯ | РЕКЛАМА | ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ | КАРТА НА САЙТА |
Резон Медия | Автомобили | Работа | Новини | Обяви 2002-2026 ® Copyright imot.bg
© imot.bg ползва и препоръчва хостинг услугите на Bulinfo.net
Следвайте ни в: