Продава 2-СТАЕН
област Благоевград, гр. Банско
Грамадето
89 900 €
175 829.12 лв.

(1 550 €, 3 031.54 лв./m2)
Цената е без ДДС
История на цената
Публикувана в 0:31 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 59 пъти.
Площ:
58 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2009 г.

Описание на имота:

Идеален инвестиционен имот
Двустаен апартамент в жилищна сграда с акт 16, с ниска годишна такса поддръжка 5 /кв м
Акценти:
2 тераси
Площ 58 кв.м
Гледки към планина
Намира се на най популярна улица Найден Геров
Камина
Просторна баня
Пълно обзавеждане
Локацията е отлична в близост до ресторанти, магазини, ски лифт.
Апартаментът се намира в поддържан комплекс с ниска такса поддръжка. В дневната има камина, която създава уют и топла атмосфера през зимните месеци. Допълнително отоплява се с климатик и радиатор. Имотът е изключително подходящ за инвестиция и краткосрочно отдаване под наем.
За повече информация и оглед свържете се с нас
Особености
Тухла
Интернет връзка
Обзаведен
Видео наблюдение
Контрол на достъпа
За контакт:
0876069927
Агенция:
БАНСКОФЛАТС
0876069927
БАНСКОФЛАТС logo
В imot.bg от 2026 г.
banskoflats.imot.bg
Адрес:
област Благоевград, гр. Банско, ул. Иконом Чучулайн 84, 107
http://banskoflats.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Благоевград, гр. Банско
Грамадето
Обява: 1b177913989757583

89 900 €
175 829.12 лв.
История на цената
(1 550 €, 3 031.54 лв./m2)

Цената е без ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Благоевград, гр. Банско, Грамадето

Виж още имоти от гр. Банско или още Двустайни Апартаменти в гр. Банско, Благоевград
Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби област Благоевград гр. Банско Двустайни апартаменти