Продава 2-СТАЕН
град Стара Загора, Железник - център
69 000 €
134 952.27 лв.

(1 045 €, 2 043.84 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:49 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 37 пъти.
Площ:
66 m2
Етаж:
7-ми от 7
Строителство:
Тухла, Не е въведен в експлоатация

Описание на имота:

Предлагаме за продажба компактен и функционално разпределен двустаен апартамент с обща площ от 65.63кв.м разположен в модерна жилищна сграда.

Разпределение:
Входно антре
Светла дневна с трапезария и кухненски бокс
Самостоятелна спалня
Баня с тоалетна
Складово помещение
Тераса с излаз от дневната

Жилището е с правилни форми на помещенията,което позволява удобно и практично обзавеждане. Дневната зона е просторна и светла, с обособено място за кухня, трапезария и холова част. Спалнята предлага достатъчно пространство за гардероб и допълнително обзавеждане.

Апартаментът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
PS Property предлага БЕЗПЛАТНА консултация и съдействие за отпускане на ипотечен или потребителски кредит, като услугата не е обвързана с покупка на имот!
Особености
Тухла
Асансьор
Видео наблюдение
Контрол на достъпа
За контакт:
0897310909
Брокер:
Атанас Атанасов
0897310909
Офис: гр.Стара Загора, ул.Христо Ботев 137
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ПИ ЕС ПРОПЪРТИ
0883738484
ПИ ЕС ПРОПЪРТИ logo
В imot.bg от 2023 г.
psproperty.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, ул.Христо Ботев 137
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Стара Загора, Железник - център
Обява: 1b177911216719324

69 000 €
134 952.27 лв.
История на цената
(1 045 €, 2 043.84 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Железник - център

Виж още имоти от Стара Загора или още Двустайни Апартаменти в Стара Загора

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Стара Загора Железник - център Двустайни апартаменти