Продава 2-СТАЕН
град София, Люлин 6
151 900 €
297 090.58 лв.

(2 110 €, 4 126.80 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:13 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 103 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
2-ри от 8
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

AXIO представя двустаен апартамент в ж.к. Люлин 6, част от съвременния жилищен комплекс Pulse Park Wellplex. Имотът е с югоизточно изложение. Предлага се възможност за закупуване на паркомясто.

Разпределение: дневна с трапезария и кухненски бокс с площ 26.06 кв.м, спалня 14.40 кв.м, баня с тоалетна 3.60 кв.м, склад 1.04 кв.м, коридор 4.10 кв.м и балкон 2.01 кв.м.

ЗАЩО да закупя този имот?
Този имот не е просто апартамент, а добре организирана среда, в която ежедневието протича по-лесно. Локацията позволява да разполагаш с всичко необходимо в рамките на няколко минути от бързо пазаруване до удобно придвижване в града. MEGA Mall е на кратко разстояние от комплекса, а в района има разнообразие от магазини, услуги, училища и удобни транспортни връзки, които дават гъвкавост във всяка част от деня.

Основното предимство на комплекса е начинът, по който съчетава жилищна среда с възможности за активен начин на живот. Pulse Fitness & SPA West Park е директно свързан със сградата и предлага пълна гама от услуги модерен фитнес, басейн, сауна и зали за групови тренировки. Това означава, че спортът и грижата за себе си не изискват планиране, а стават естествена част от ежедневието. За собствениците е осигурена 50% отстъпка, което допълнително улеснява достъпа до тези удобства.

Към това се добавя и наличието на тенис клуб точно срещу сградата още една възможност за движение и разнообразие, без да се налага да напускаш района. Комбинацията от фитнес, СПА и външни спортни активности създава среда, която рядко се среща в този ценови сегмент.