Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Зорница
197 000 €
385 298.51 лв.

(2 189 €, 4 281.31 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:37 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 51 пъти.
Площ:
90 m2
Етаж:
12-ти от 18
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация 1990 г.

Описание на имота:

Ние от ЕЛ ЕКС Пропърти Ви предлагаме за продажба просторен и модерно обновен двустаен апартамент, разположен в един от най‑търсените и добре уредени квартали на гр. Бургас - ж.к. Зорница.
Имотът се намира на 12‑ти етаж в ЕПК сграда с Акт 16, което гарантира стабилност, сигурност и дългосрочна стойност.

Жилището е с площ 90 кв.м РЗП и е след ремонт, с нови мебели и обзавеждане, което го прави готово за незабавно нанасяне или отдаване под наем.
Локацията е изключително комуникативна - в близост до морската градина, спортни съоръжения, магазини, спирки и всички удобства на градската среда.

🏢 Разпределение
Просторен хол

Кухня

Спалня

Тераса

⭐ Предимства на имота
✔️ Сграда ЕПК с Акт 16
✔️ След ремонт - нови мебели и обзавеждане
✔️ Големи помещения и функционално разпределение
✔️ Отличен за семейно жилище или инвестиция
✔️ 12‑ти етаж с простор и светлина
✔️ Район с високо търсене и отлична инфраструктура

⭐ Предимства на района - ж.к. Зорница
🌳 Близост до Морската градина
🏥 Наблизо: болници, спортни центрове, училища
🚗 Бърз достъп до центъра и изходите на града
🛍 Магазини, заведения и услуги на пешеходно разстояние
📈 Район с доказано висок инвестиционен интерес

📞 За повече информация и огледи - цитирайте код: 11049621
Особености
ЕПК
Асансьор
С паркинг
Обзаведен
Саниран
За контакт:
0877448142
Агенция:
ЕЛ ЕКС ПРОПЪРТИ
0894704519
В imot.bg от 2026 г.
lxproperty.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ж.к. 'Славейков' бл. 78 вх.Б,208713833
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Зорница
Обява: 1b177908983590501

197 000 €
385 298.51 лв.
История на цената
(2 189 €, 4 281.31 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Зорница

Виж още имоти от Бургас или още Двустайни Апартаменти в Бургас

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Бургас Зорница Двустайни апартаменти