Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Коматево
143 000 €
279 683.69 лв.

(2 234 €, 4 369.32 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 11:40 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 91 пъти.
Площ:
64 m2
Етаж:
4-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент в кв. Коматево. В близост са разположени хранителни магазини, училища, детски градини, ресторанти и спирки на градски транспорт, осигуряващи удобство и бърз достъп до всички точки на града.

Имотът е ситуиран на 4-ти жилищен етаж в малка бутикова сграда и разполага с площ 64кв.м., разгърната в следното разпределение: входно антре, светла дневна с кухненски бокс, уютна спалня, баня с тоалетна и тераса.

Жилището е с вътрешно разположение, което осигурява топлина и комфорт през всички сезони. Големите прозорци допринасят за естествена светлина през целия ден и разкриват приятна гледка към планината.

Изложение: Юг. Отопление: Електричество.
Степен на завършеност: Акт 16

Сградата е изпълнена с висок клас материали качествена дограма, интериорни врати и довършителни елементи. Има възможност за закупуване на паркомясто на цена от 10 000 .

Имотът е отличен избор както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2096624
Особености
Тухла
Асансьор
Саниран
За контакт:
0885977830
Агенция:
ТИТАН ПРОПЪРТИС
0890160889
ТИТАН ПРОПЪРТИС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
titan.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Цар Борис Трети Обединител 128 ет.1 офис 6
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Коматево
Обява: 1b177885269991795

143 000 €
279 683.69 лв.
История на цената
(2 234 €, 4 369.32 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Коматево

Виж още имоти от Пловдив или още Двустайни Апартаменти в Пловдив

* Средните цени са определени чрез медианна стойност
Обяви за имоти Продажби град Пловдив Коматево Двустайни апартаменти