Продава 2-СТАЕН
град Варна, Трошево
124 990 €
244 459.19 лв.

(2 358 €, 4 611.85 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:28 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 132 пъти.
Площ:
53 m2
Етаж:
1-ви от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Vivahome предлага за продажба 2-стаен апартамент в кв. Трошево.

Апартаментът се състои от всекидневна с кухня, спалня, санитарен възел и 8м. ЮЖНА тераса с достъп от двете стаи.

Продава се в състоянието от снимките - напълно обзаведен и оборудван, готов за моментално ползване.

Намира се в поддържан блок с контролиран достъп в кв. Трошево.

Района разполага с училища, детски градини, множество заведения, търговски обекти от всякакъв вид и други.

Предимства:

--> Обзаведен и оборудван, готов за ползване
--> Изцяло ЮЖЕН
--> Район без синя/зелена зона
--> Подходящ за покупка с инвестиционна цел за отдаване под наем
--> Подходящ за покупка с банков кредит !

За повече информация и огледи - 0877776403/Питър Радев

Съдействаме за отпускане на банков кредит - обадете ни се за консултация !
Vivahome - Вашият партньор в света на недвижимите имоти !

Разгледайте и другите ни предложения на www.vivahome.bg
За контакт:
0877776403

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Питър Радев
0877776403
Офис: бул. Васил Левски 10
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ВИВАХОУМ
0877779462
ВИВАХОУМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
vivahome.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул. Васил Левски 10, ет.1, офис 1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН