Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
145 000 €
283 595.35 лв.

(2 164 €, 4 232.42 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:02 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 106 пъти.
Площ:
67 m2
Етаж:
2-ри от 4
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1960 - 1969 г.

Описание на имота:

Титан Пропъртис представя на Вашето внимание двустаен апартамент в кв. Kършияка. Намира се на комуникативно място, в близост до Новотела, пешеходния мост на река 'Марица', 'Главната улица', банки, детски градини и училища.

Имотът е ситуиран на 2-ри жилищен етаж и разполага с обща площ от 67кв.м., разгърната в следното практично разпределение: коридор, хол, кухня, спалня и просторна тераса.

Към имота има прилежащи килер и изба, осигуряващи допълнително пространство за съхранение.

Отопление: Електричество. Изложение: Изток
Жилището е със сменена дограма има нужда от освежителен ремонт.

За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта. Реф. номер: 2101636
Особености
Тухла
Обзаведен
Асансьор
За контакт:
0885977830
Агенция:
ТИТАН ПРОПЪРТИС
0890160889
ТИТАН ПРОПЪРТИС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
titan.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Цар Борис Трети Обединител 128 ет.1 офис 6
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
Обява: 1b177876374797856

145 000 €
283 595.35 лв.
История на цената
(2 164 €, 4 232.42 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Кършияка

Виж още имоти от Пловдив или още Двустайни Апартаменти в Пловдив

Още обяви в imot.bg
Обяви за имоти Продажби град Пловдив Кършияка Двустайни апартаменти