Продава 2-СТАЕН
град Хасково, Куба
83 738 €
163 777.29 лв.

(1 163 €, 2 274.63 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:58 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 56 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
4-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

Няма нужда да чакате, няма нужда от компромиси, защото Ви представяме перфектен, среден двустаен апартамент с издаден и влязъл в сила АКТ 16, разположен в квартал Куба -в близост до езикова гимназия. Имотът изпъква с перфектно източно изложение, френски панорамни прозорци предоставящи изобилна светлина, както и безупречно изпълнени общи части. Всичко това съчетано с опцията за придобиване на огромен, самостоятелен гараж на ниво партер!

Апартаментът е разположен на 4-ти етаж, със следните характеристики:
- площ на апартамента: 60.40 кв.м. - идеални части по БДС / реална ползваема площ /
- прилежащи общи части: 11.36 кв.м.
- обща площ с вкл. пр. общи части: 71.76 кв.м.
- изложение: Изток / среден /
- асансьор
- самостоятелен гараж на партерен етаж / кота 0 /: 23.67 кв.м.

Вътрешно разпределение:
/ Апартамент /
- входно антре
- перално помещение
- голяма баня, ведно с тоалетен възел
- всекидневна стая, ведно с кухненски бокс, френски панорамни прозорци и излаз към лоджия
- самостоятелна спалня с излаз към лоджия

Етап на завършеност:
- издадено Удостоверение за въвеждане в експлоатация / АКТ16 /
- настилка на под: машинна замазка
- стени и тавани: мазилка
- ел инсталация: окабелена изцяло с табла и предпазители
- ВиК инсталация: цялостно готова, на тапа
- дограма: модерна ПВЦ със стъклопакети
- блиндирана входна врата
- луксозни общи части, изцяло завършени до ключ

Гараж:
- етажност: партер / кота 0 /